ÚVOD

Začalo to veľmi dávno, keď Angličan William Gilbert (1540-1603) lekár a fyzik, ktorý sa zaoberal štúdiom statickej elektriny vybudenej na jantári. Okolo roku 1600 popísal niekoľko látok, ktoré majú podobné elektrické vlastnosti ako jantár. Silu, ktorú objavil, nazval elektrina (z gréckeho elektron - jantár). Odvtedy sa táto veličina používa, skloňuje a využíva vo všetkých oblastiach nášho každodenného života. Nevieme si už bez nej predstaviť ani jeden deň. Čo všetko nám umožňuje, kde všade nám slúži a na ktoré účely, to všetko je náplňou činnosti firmy MM - Electric and Security Systems teda Elektrické a zabezpečovacie systémy.

Podrobnejšie informácie získate po kliknutí na nadpis SLUŽBY, ale základom správnej voľby je vybrať si taký zabezpečovací - kamerový alebo video systém, ktorý je navrhnutý na mieru práve Vám a aj v budúcnosti sa Vám prispôsobí. Prečo by ste mali nútiť starých rodičov, aby pri príchode a odchode z domu zadávali nejaký kód na klávesnici, ktorú bez okuliarov ani nevidia, keď je to možné aj inak.
Firma MMESS sa špecializuje na dodávku a montáž elektronického zabezpečovacieho systému napr. JABLOTRON, ELDES, SATEL, ktorý umožňuje svojou variabilitou prispôsobiť ho na mieru mnohým používateľom. V ponuke sú klasické drôtové systémy, bezdrôtové systémy (odpadá nutnosť ťahania kabeláže) a hybridné systémy (obsahuje drôtové aj bezdrôtové snímače). K dispozícií sú nasledujúce snímače: pohybové PIR, magnetické, dymové, na únik horľavých plynov, na rozbitie skla a záplavové detektory. Poplachovú správu je možné odoslať prostredníctvom telefónneho, alebo GSM komunikátora na 4, alebo 8 telefónnych čísel.
Ovládanie je jednoduché a prispôsobivé (klávesnica, diaľkový ovládač, časovaním), dajú sa meniť podmienky reakcie snímačov (napr. po kúpe psa), s jedným ovládačom je možné ovládať auto, dom, firmu a chatu. Jedna ústredňa obslúži dva nezávislé priestory (napr. dve firmy so spoločnou chodbou).
Nechajte si vypracovať cenovú ponuku pre Váš objekt a zistíte, že elektronické zabezpečovacie systémy sú finančne oveľa dostupnejšie, než ste si mysleli.
 Návrat naspäť

645
Copyright 2006 © www.mm-electric.sk. All rights reserved.
Artwork & design by MS-design